Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajhosszabbítás árt a hajamnak?

A hajhosszabbítás árt a hajamnak?

Figyelt kérdés

alapba vékonyszálú és töredezett de szeretném meghosszabítattni de kicsit félek h árthat..

segítsetek:)

köszi


2008. okt. 28. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Úgy tudom, módszertől függ.

Szerintem a hajfelvarrás illetve a csomózás nem ártalmas, viszont a vegyszeres illetve hőillesztés igen.

Ezt egy hajhosszabítással foglalkozó oldalon találtam:

F I G Y E L E M !

A MÓDSZER NEM TARTOZIK A LEGEGÉSZSÉGESEBB TECHNIKÁK KÖZÉ, EZÉRT KÉRJÜK KEDVES VENDÉGEINKET, JÓL GONDOLJÁK MEG, HOGY SZERETNÉNEK-E HŐVEL ÉS VEGYSZERREL TÖRTÉNŐ BEAVATKOZÁST IGÉNYELNI. JAVASOLJUK, HOGY INKÁBB TERMÉSZETESEBB ÉS HUMÁNUSABB MÓDSZERREL HOSSZABBÍTTASSÁK HAJUKAT!

2008. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia,

nekem is fel volt varrva a hajam egy évig, mult héten vették ki a póthajat és semmi baja sincs az eredetinek. elvileg egyik technika sem árthat az eredeti hajadnak,de én féltem,h a vegyszeressel esetleg mégsem így lesz...ráadásul a hőillesztéses technika drágább is sokkal.

2008. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megrémíszteni. Nekem is nagyon vékony szálú a hajam, és hajlamos a töredezésre, ha ritkábban mennék fodrászhoz. És nekem azt mondta a fodrászom, amikor felhoztam neki ezt a hajhosszabbítást, hogy benne van a pakliban, mivel vékony szálú, hogy a hajhagymáim nem bírnák el a hosszú hajat, és elkezdenének szépen kihullni, mivel a hosszú hajnak ugyebár súllya van. Én ettől eléggé elkeseredtem, mert szerettem volna meghosszabbítatni a hajam, de emiatt egy kicsit elbátortalanodtam. Amúgy én csakis varratni szerettem volna.
2008. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van póthajam és klippekkel (pici, a ragsztásnál, varrásnál a hajba varrt csatocskák) rakom fel. Nagyon praktikus, észrevehetetlen, könnyű felraki. Ha megunom, kiveszem, könnyű hajat mosni, mind a sajátom, mind a póthajat. Ha néhány hét után nem látod a hajadon kárát, bírja, tetszik a hosszú haj stb, elmész és felvarratod.

Tincsesbe nem rakható, csak sorosba.

2008. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!