Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha piros a szam...

Mit tegyek, ha piros a szam kornyeke?

Figyelt kérdés
Szortelenito kremet raktam oda, zavarnak azok a kis szoke “szoszok” es nem lattam a tajekoztaton, hogy ne lehetne alkalmazni arcra, szoval kiprobaltam es amikor leszedtem tiszta piros lett. Mar fel oraja ilyen, mit tegyek? Jegeles, kamilla teas borogatas? Reggelre ugye lemegy? Alapozo korrektor nem fedne el?
2018. febr. 28. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Dab-elj sokat es elmulik!
2018. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dab on them haters🙃
2018. febr. 28. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ilyenkor egy picit sokkot kap a bőröd. A szőrtelenítő krémeknek nagyon magas a PH értékük(12), ezért érdemes egy kis bórvizes vattával áttörölni, ami semlegesíti a lúgosságát.

(Bórvizet a patikában tudsz beszerezni ill. bórsavból otthon is elkészítheted(szintén patikában kapni))

2018. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso!:) ha legkozelebb tortenik ilyen akkor mindenkepp kiprobalom, de sajna ma mar nem fog osszejonni :/
2018. márc. 1. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik nyomorek pontozott le?
2018. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!