Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jelenleg padlizsán színű a...

Jelenleg padlizsán színű a hajam? Milyen színű festékkel fessem be, hogy karamell színűre fogja be?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert nem tudom pontosan belőni, hogy melyik árnyalat fogná be a sötét hajamat.
2010. jún. 8. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első kérdőjel téves, pontot akartam írni.
2010. jún. 8. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy ekkora színváltásnál bár tudom nem olcsó mulatság de mégiscsak el kéne menni fodrászhoz és rábízni.
2010. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pont ilyen gondom volt/van.. padlizsános színű volt a hajam, meguntam és hagytam hogy kicsit kopjon, így most barnás-vöröses árnyalata van, nemrég festettük itthon karamell színűre, egy kicsit világosított rajta. én pont azért nem mentem fodrászhoz, mert nem akarom leszivtani, szóval ha nem akarod szivatni, akkor türelem és hagyd hogy kopjon és csak aztán próbáld festeni a karamell színűvel, de elsőre ne várj csodát.
2010. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk sarki szőkével festeném? Szerintem akkor fogná be olyan világos barnával kb. Nem?
2010. jún. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!