Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojásos pakolással le lehetne...

Tojásos pakolással le lehetne szedni a hosszabb, vékonyabb szőrszálakat az arcról és nyakról?

Figyelt kérdés

Bár nem az egész arcom, de a barkómnál elég szőrös, és látszik is. Eddig nem zavart, de miután csináltam egy oldalképet róla, rájöttem, hogy nagyon csúnya. A nyakam sem teljesen szőrös, viszont egyes helyeken eléggé sok hosszú szőrszál figyelhető meg, amit nem tudok kiszedni, mert nehezen hozzáférhető helyen vannak.

A minap az interneten láttam egy tojásos pakolást, amit wc papírral vittek fel az arcra, és hagyták, hogy megszáradjon. Ezután leszedték, mint a fekete maszkot. Vajon ez segítene az én problémámon? Gondolkoztam már gyantacsíkokon is, de nem lenne túl feltűnő, hogy egyes helyeken világos a bőr, másokon meg nem, mert a pihék ottmaradtak?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Már próbáltam ilyen maszkot és nem elég erős, hogy kihúzza a szőrszálakat. Szerintem kérj meg valakit, hogy segítsen legyantázni a tarkód, vagy trimmelje le a zavaró szőrt.
2018. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En epilalom az egesz arcom.

Sajnos szedtem fogamzasgatlot evekig. Azota teljesen felboritott mindent. Azota hisba hagytam abba,epilalnom kell az arcom,olyan szoros.

Heti 2-3x epilalom es ugy jo. Egyebkent szoke teljesen,de akkor is undorito.

Zsirtalanitas,fertotlenites elotte utana.

N/34

2018. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Hű, tényleg? Akkor elúszott ez a reményem. Igazából nem szerettem volna gyantát használni ilyen területen, de ezek szerint nincs más választásom. Később szerintem kipróbálom a fekete maszkot, ami elméletileg mindent leszed. Addig maradok a gyantacsíkoknál.


#2: Nem szeretnék epillátort használni, mert kényes az arcom, és tuti kiütnék, hiába tennék rá szeszt. Azért köszönöm a tanácsot.

2018. febr. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!