Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szódabikarbónát vesztek...

Milyen szódabikarbónát vesztek? A konyhában és arcápolásra is ugyanazt használjátok?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy van aki gyógyszertári szódabikarbónát használ,az mire jó? Én boltban szoktam venni szódabikarbónát,konyhai használatra,de hallottam jótékony hatásáról arcon illetve hajon alkalmazva,és ezt végezhetem ugyanazzal a sz.bikarbónával amit a konyhában használok?
2018. jan. 11. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mi van a csomagolasra irva, hogy osszetevok, mi? ha az van odairva, hogy szodabikarbona, akkor az ugyanaz mint amit patikaban adnak


en az arcomat szoktam vele dorzsolni, egy idoben probaltam a hajmosast de az nem jott be


illetve neha a parfumot azzal dorzsolom le, ha a boromre kenek parfumot az ugye szappannal nem jon le, ugyhogy zuhany alatt vizes kezzel belenyulok a szodabikarbonaba es ugy dorzsizem a bort, ahova a parfumot tettem es mukodik (este mar nem szeretek parfumos szaggal lefekudni)

2018. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Patikában már csak vényre adnak szódabikarbónát.

Én bioboltokban, herbatárokban veszem, fél kilós szódabikarbónát, azt lehet használni főzéshez is és kozmetikai célokra is. És gazdaságosabb, mint a Horváth Rozi féle kiszerelésű főzéshez való szódabikarbóna.

Mostanság leginkább illatosításra használom. Kis tálkába szórni kell egy kanálnyit, és tetszés szerint illóolajat kell rácsepegtetni.

De arcmosásra is jó.

2018. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!