Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajszínről?

Mit gondoltok erről a hajszínről?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik de nem tudom bevállaljam-e. :D

Világos bőröm van, kék szemem VISZONT azt olvastam, hogy akinek pl. nagy orra van az ne fesse vörösre a haját mert csak még szembetűnőbb lesz. Nekem elég nagy orrom van. :D



2018. jan. 4. 00:09
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Hoppá! Lemaradt. :)

2018. jan. 4. 00:10
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt is sokan mondják, hogy kék szemhez nem megy az ilyen vörös. :(
2018. jan. 4. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki, legrosszabb esetben pár hét után befested. Szerintem menne hozzá a kék szem, az orr kapcsán nem tudok segíteni. Amit inkább megfigyeltem hogy ha piros foltok vannak az arcomon a vörös haj miatt valahogy még szembetűnőbbnek érzem (de lehet ez egyéni baj csak :D).


Nekem is nagyon világos a bőröm, világos barna szemem van meg átlagos orrom de nekem pl nem volt előnyös ez az árnyalat. Viszont amíg nem próbáltam nem tudtam, nehéz előre megjósolni. Mivel ez természetesebb mint az általam kedvelt pumukli-piros azt hittem majd pont ez dog nagyon jól mutatni, tévedtem. Azért a hajfestés nem egy nagyon tartós dolog, ha mégse tetszik vársz pár hetet hogy ne roncsold nagyon a hajad és átfested.

2018. jan. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!