Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti mivel távolítjátok el...

Nők, ti mivel távolítjátok el a bajuszotokat?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok alapján mely módszertől nem erősödik és sűrűsödik?
2017. dec. 27. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Olvastam róla,de mint mindenről, erről is megoszlanak a vélemények. Ezt mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia, hogy számára mi az ami legkedvezőbb.

Azon viszont meglepődtem, hogy a válaszolók milyen sokan borotválják. (én is)

2017. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az csajok, döntsük le a tabukat! :D


Én is borotválom, ilyen kis pengével, amit amúgy szemöldök formázásra "kell" használni.


Próbáltam gyantával, nem sikerült mind kiszedni, csak piros lett. A krém szétégette a fejemet - bár én használok AHA-t, BHA-t. Az epilátor jó volt, de baromira fáj és mindig szét tüsszögöm a fejemet tőle.

2017. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem eros, de jobban erzem magam, ha nincs ott semmi. Gyantazom:)
2017. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy ennyien válaszoltok :D Köszönöm.

Én epilálni szoktam (láb, hónalj, bikinivonal) , gondolkozom rajta, hogy megpróbálom az arcomon is. Elég durván hangzik, de ahogy olvasom van/volt, aki így csinálta, akkor miért ne próbáljam ki?

2017. dec. 29. 12:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a rugo olyan, hogy végig kell görgetni a kezelendö területen, és ami a rugo közé akad, azt kitépi. Rohaadtul fáj, kiprobáltam. Ennyi erövel epilátorral is probálkozhatsz simán.
2017. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!