Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kontaktlencsét betehetem,...

Kontaktlencsét betehetem, hogyha csak kézfertőtlenítővel és fertőtlenítő kendővel tudnám megmosni a kezemet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
miért mi mással akarod? én szappannal utána meg száraz kendővel szoktam meg törölni, de ha a kézfertőtlenítő után a szemedbe nyúlsz úgy hogy nem mostad le jól nagyon fog csípni
2017. dec. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Utazás közben a vonaton nem tudom, hogy mennyire lesz tiszta a víz, nem mernék vele kockáztatni.

9 órás út lesz, aludni is fogok közben. Ezért csak megérkezés előtt tenném be a kontaktlencsét. Tudom, hogy nem a legjobb ötlet, de máshogy nem tudnék kezet mosni, csak a kézfertőtlenítővel.

2017. dec. 3. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha annyira nagyon de nagyon fontos a kontaktlencs és felejtős a szemüveg, akkor ajánlom hogy tölts meg egy ásványvizes palackot csap vizzel es megkérsz valakit hogy nyissa ki neked a wc ajtot és ott rá öntöd a kezedre, a kézfertőtlenítő után ha berakod nagyon fog csípni, én jártam így és utána úgy fájt a szemem ugy csípte az antikbakteriális fertőtlenítő ami rement a kezemről hogy nem tudtam berakni 1 napig xD nem ajánlom
2017. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!