Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány féle krémet használtok?

Ti hány féle krémet használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogyha én többféle kézkrémet illetve testápolót használok, az baj?

Ez alatt azt értem, hogy munkában van egy kézkrémem, meg itthon, kb munkában bekenem 2x a kezemet és itthon is az itthonival, mert nagyon hamar kiszárad.

Testápolóból 2 faját használok, egy testvajat és olajat, nem minden fürdés után, illetve minden nap használom, kb 2x valamelyiket egy héten mikor melyiket.

20/L



2017. nov. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj.
2017. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerinten nem baj, nekem is sokféle krémem van.

Kézkrémem jelenleg 3 féle van (egy a táskában, kettő a m.helyen), testápoló 1, plusz testápoló olaj.

2017. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem baj.
2017. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Nem baj. Nekem arcra van több cuccom, mostanában ráálltam erre a több lépcsős kenegetésre.
2017. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak azért, mert a sok vegyszer nem tesz jót ugye. (legalábbis samponbol így van szerintem)
2017. nov. 30. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem vegyszerrel mosunk hajat, hanem samponnal. Tudom, divatos manapság pocsolyavízzel meg kutyaszarral hajat mosni, mert az bio meg organikus, de a sampon, a krémek, nem ártalmasak.
2017. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi, én maradok a samponnal :)

Köszönöm 😘😊

2017. dec. 1. 06:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!