Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Étolaj +tojás +mézes hajpakolá...

Étolaj +tojás +mézes hajpakolás, hallottatok már róla, milyen lesz tőle a haj? Tényleg jó rá ez a kombináció?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb vegyel olcsobb hajpakolast/hajbalzsamot (pl a Balea termekek nagyon jok arban es minosegben)

Igen, nem teljesen termeszetes anyagok, mint a tojas, de sokkal szebb lesz tole. En az ilyen "hazi" pakolasnal csak zsirosodast tapasztaltam.

2017. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8000ezer forintos olajokat, samponokat és hajpakolast vettem de szárt sem ér.
2017. nov. 26. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire kell? Mi a probléma?
2017. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket vettel, hogyan hasznaltad?

Mert ha sok jobb kategorias termeket is vettel, de egyik sem valt be, lehet itt a problema!

2017. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hajam vége megnyilt, szörnyű száraz, és olyan mint a seprű, szet áll, és kezelhetetlen. Rakoncatlan a vége
2017. nov. 26. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először is egy hajvágás, a töredezett részt le kell vágni, majd kallos hair pro tox hajpakolás
2017. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, a szétnyílt hajvéget az isten se ragassza össze, azt vágni kell. Az említett kallos pro tox pakolást szintén tudom ajánlani, a keratinos társával együtt. Ha természetes cuccot akarsz, akkor pedig a kókuszolajat próbáld ki.
2017. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kallosból még a tejproteines és a kék áfonyásat próbáltam, nekem jobban bejöttek mint a keratin és pro-toxos

Ezt a tojásos izét is próbáltam de annyi ragacs és macera hogy egyszerűbb rácsapni egy marék kallost

2017. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mühl Márta válasza:
Ha összeszámolod ez mennyibe kerül. kapsz érte egy jó minőségű sampont, vagy balzsamot. A méz szárít. A Rossmannban lehet kapni az Isana hajápolókat, olcsón. Az Isana Professional hajápolót mosás és alapos törlés után kell felkenni és úgy megszárítani a hajat. Nekem bevált, de hajtól függ.A legjobb hajsampon és balzsam a Fructis.
2017. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!