Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rozsdabarna hajra milyen...

Rozsdabarna hajra milyen számú/színű festéket kellene festeni, ahhoz, hogy természetes szürkebarna hatása legyen?

Figyelt kérdés
Feketéből indultam. Colorb4-el leszívtuk és egy nagyon sötét vöröses-barnás-feketét kaptam. Majd ma Loreal efassor hajradírral 2-szer leradíroztuk, aminek az eredménye természetesen a rézvörös lett. Erre rá festettem egy hamvas szőke/mézbarna kombót , aminek a hatására rozsdabarna lettem. Logikus hiszen rengeteg vörös pigment. Viszont, ahogy hogy letudjam szépen növeszeni, egyfajta"szürke/hamvas "barna színre van szükségem mit fessek a rozsdabarnára, hogy hamvasbarnát érjek el? Nyilván nem a napokban, csak később, miután kicsit pihent a haj.

2017. nov. 23. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Rezes hajra opálosat kell festeni hogy kiüsse, fodrászkellékes, garnier és loreal festékeknél ez a .2-re végződő színkódok, a többinél meg máshogy van de az oldalukon biztos megtalálható a számozás
2017. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!