Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok az extra pattaná...

Mit ajánlotok az extra pattanásos hátamra? Foltok is vannak rajta már sajnos. Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Gyógyszertárban kapható az Akneroxid krém, a 10%-os a legjobb. Én is sokat küszködtem és mindent kipróbáltam. Próbáld ki, megéri.
2010. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász,(az én hátam is elég csúnya állapotban volt)..bár neekem nem sokat segített mert egy vitamint írt fel,meg egy kenőcsöt (aami sz*rt sem segített..) ezmár kb februárban volt..azota egészségesebben étkezek,kerülöm a zsíros kajákat,méregtelenítek,szaunázok,hideg-meleg váltózuhanyt csinálok,és szolizok/napozok is hetente 1x.. (szoli 4-5perc napozás kb 30óra,bár ritkán van alkalom napozni) és azt veszem észre h sokat javult azota az állapota a hátamnak,kevésbé alakulnak ujak és a régik száradnak el folyamatosan. Az is fontos h sokat igyál -én kb napi 3liter szénsavmentes vizet iszok meg. TEngerisóval szoktam leradírozni az elhalt hámsejteket,ettől a bőröm sokkal puhább.hát asszem leirtam amik nekem beváltak,és sztem próbálj ki vmiket te iss.. én ah vtam bőrgyógyásznál sírva jöttem ki ugyanis olyanokat mondott h ez egy darabig nem fog elmulni,és majd csak vmikorra felnőtt koromra lesz szép hátam..ennek ellenére én már most látom a javulást,utánnanéztem neten mik tesznek jot a bőrömnek,és ezeket be is tartom többnyire.. :)
2010. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászt ajánlanék... egyszer vettem akneroxid kenőcsöt (vény nélküli, gondoltam nem olyan durva szer) 2-3 kisebb pattanást kentem be az arcomon, és a helyén kb 2 hétig hámlott... ne kísérletezgess egymagad, hanem menj el dokihoz, ő tudni fogja mi jó neked!
2010. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a tengeri sós fürdő csodákat tesz.
2010. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szalicilsav:)
2010. jún. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász sz@rt sem ér.
2010. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..sokat segítettek, és nagyon hasznosak(: am voltam bőrgyógyásznál, éés ő Dalacint írt fel...de semmit nem ért:S az Aknesolról hallottam, h elég jóó..arról mit tudtok?
2010. jún. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!