Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény? Ti mivel mossátok a...

Vélemény? Ti mivel mossátok a intim tájékot?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye,a férfi intim szappanról,használja valaki? Illetve lányok Ti mit használtok,illetve párotok?


[link]



2017. nov. 18. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A barátom szokta használni cumiztatás előtt,ha fel akarja "magát" frissíteni,de van,hogy pisilés után is ezzel mossa meg,nem sima vízzel.:)
2017. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Azzal amivel a többi testrészem.
2017. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kecsketejes haziszappant hasznalok csak intim es nem intim teruletre is. Most eppen narancsos fahejast

De eleg sok fele van.


A parom tusfurdot amit eppen szeret

2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%
Bàr èn làny vagyok intim törlőkendőt szoktam venni szex utàn igen csak hasznos de külön nem szoktunk intim területre venni semmit rendes tusfürdőt hasznàlunk.
2017. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
De egyèbkènt szerintem jo dolog ha ilyet hasznàlsz lehet beszerzek egy ilyet nőibe :)
2017. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én intim mosakodót szoktam magamnak venni.

(L) Nyílván jó dolog,ha a fiúk is használják.

2017. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

1#

Jezusom, ennyie erovel meg is ihatnad tubusbol.

2017. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ezt most nem értem..1.vagyok.

Mert ha valaki tusfürdővel mossa a farkát akkor annak a párja meg szokta inni a tubusból?

Elhiszem,hogy sokkal több az igénytelen,büdös fhaszú ipse,mint az,aki ad a higiéniára és furcsa lehet egyeseknek,hogy van olyan férfi akinek ez fontos,de komolyan nem értem az öszefüggést a válaszom és a te reakciód között.

A lepontozást nyilván a szmegma pártiaktól kaptam..:D

2017. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

De hihetettlenek vagytok,hogy egyszrű kérdés alatt is képesek vagytok vitázni,kinek van igaza, ezt nem gondoltam volna,de ti dolgokot.

Köszönöm aki értelmes választ adott.

2017. nov. 19. 00:22
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátom semmit nem használ arra a tájra, én a Rossmannból a Facelle márkájú intim lemosót szoktam használni. 16l
2017. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!