Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltatok már úgy kozmetikusnál...

Voltatok már úgy kozmetikusnál, hogy nem tuttatok semmit az illetőről, csak bementetek és kész? Vagy mindig olyanhoz mentek, akit valaki ajánlott, tuggyátok, hogy jó?

Figyelt kérdés

ps: azért írtam ilyen idiótán a tudjátokot, mert fennakadt volna a szűrőn másképp.

Bocsi.


2010. máj. 31. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

tuttatok=tudtatok , tuggyátok=tudjátok

Miért akadna fenn a szűrőn, ha helyesen írsz? :D:D

2010. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésre válaszolva, utána érdeklődöm ki kihez jár és mi a véleménye, én egy barátnőmhöz járok és meg vagyok vele elégedve :P
2010. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem a helyesírási szűrőn akad fent, hanem a kérdésfeltevés miatt, mert ezt írja ki: Nyilván nem arra vagy kíváncsi, hogy tudja-e valaki a választ a kérdésedre, hanem hogy mi a válasz a kérdésedre. Kérlek fogalmazd meg így a kérdést!

2010. máj. 31. 16:32
 4/4 anonim válasza:

én az esküvői sminkemet csináltattam így, mivel vidéken van a saját kozmetikusom, itt pesten nem volt eddig, mindig egybe tudtam kötni a szülőlátogatással.Sajna most nem, kiválasztottam egy közepes minőségű szépségszalont, ami közel volt hozzánk, és mindent egy helyen el tudtam intézni.

Eredmény öltözködés közben javítottam ki a sminkes munkáját, plusz 7000 forintom bánta.Szóval csak bevált kozmetikust válasz .

2010. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!