Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorpaszta/cukorgyanta....

Cukorpaszta/cukorgyanta. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Épp most próbáltam megcsinálni ,de valami eszméletlen rossz lett. 2 bögre cukor, 1/4ed bögre citrom, 1/4ed bögre víz. Kb 8 percen keresztül melegítettem(habos lett) gáz sütőn és a végeredmény az lett, hogy az egész bele ragadt az edénybe és vagy fél óráig kapargásztam a maradékot amit forralt vizzel nem tudtam kibányászni. Valaki segítsen pls mert mindenképp ki akarom próbálni. Most, hogy nem sikerült még jobban akarom. Köszi! :)
2010. máj. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
baromi nagy az égési sérülés veszélye. pláne gyakorlat nélkül. amikor méz színű, akkor kell felkenni. hajrá. a legjobb lenne, ha elmennél kozmetikushoz...
2010. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is próbáltam, egy bögre cukor, 2ek víz 2ek citromlé, és egész jó lett az állaga, egy "csíknyi" jól is sikerült de a többi nem tépte ki a szőrömet.. nemtudom az az egy hogy sikerülhetett akkor jól.. :D De majd még próbálkozom és ha sikerült írok! Amúgy előző: nyilván nem teljesen hülye senki hogy a tűz forrót teszi rá a lábára -.-
2010. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Így van! Nem forrón akarom tenni!

Nincs valakinek leírása, hogy még egy magamfajta béna alak is megtudja csinálni? :S

2010. máj. 30. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. tény, h nem tűzforrón akarod felkenni. de valahogy meg kell próbálni az állagát. és szerinte hozzáértés nélkül az ember nem látja rajta, h jó, ezért megfogja...
2010. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tapasztalat: a hozzávalókat pontosan mérd ki! Amikor elkezd habozni, akkor 1/4-ével csökkentsd a hőt, és a leírt mennyiségnél hagyd főni, keverés nélkül még 3 percig. Akkor jó, ha már nem sárga, de még nem barna. (ha barna, akkor kuka, vagy edd meg :D)

Ha nem sikerül, akkor vedd meg itt: mirta pont hu!

2010. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja, az állagát úgy tudod tesztelni, hogy egy befőttes üveg tetőre kicseppentesz egy kicsit. Megvárod, amíg kihűl. Utána próbáld meg nyújtani. Ha törik, nem jó; ha rugalmas, és a bőrödről lejön, akkor jó.
2010. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi midnenkép kifogom majd próbálni!

De addig is írhatjátok , hogy ki mit tapasztalt!! :)

2010. máj. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!