Lányok! Tudnátok ajánlani hajkompozíciókat esküvőre fiúknak?
Figyelt kérdés
Derékig érő barna hajam van,s nemsokára esküvőm lesz. Kontyba vagy fonatba nem akarom fogni, mert az elèggé snassz. Lányok, tubtok valami praktikus, de férfias? Szakállam is van.
Ui.:22 éves vagyok, küldök képet a mostani hajamról: [link]
2017. nov. 3. 07:02
1/2 anonim válasza:
Akkor megis mire gondolsz, ha nem konty vagy fonat?... fogd be 2 copfba :D
Amugy meg vagasd le vagy teljesen rovidre, vagy vallig erore.
2/2 A kérdező kommentje:
Konty vagy fonat lehet, mondjuk egyszerre, pl. egy fonott konty. Levágni pedig nem akarom még egy jó darabig.
2017. nov. 3. 16:19
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!