Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Afrofonás vagy raszta?

Afrofonás vagy raszta?

Figyelt kérdés

Fél éve volt afrofonásom,nagyon imádtam,most van 2 tincs rasztám,és ez is nagyon tetszik,de nem tudom eldönteni,hogy milyen hajam legyen.

Állítólag jól is állnak,meg külsősnek mind2 tetszik,de nem tudom melyikbe vágjak bele,hiszen nem mindegy.Szerintetek melyik szebb/jobb? Vagy béna lenne vegyíti? Köszi a válaszokat:) 16/L



2017. okt. 17. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ne vegyítsd :) vagy ez vagy az 2 együtt furán nézne ki. Nekem a raszta jobban bejön. Barátom is volt már raszta tetszett. Bár az afro is nagyon szép nőkön. Amelyiket közelebb érzed magadhoz :) Bár a raszta macerásabb és nem lehet szétszedni ha megunod csak úgy ennyiből az afro egyszerűbb.
2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vegyítést úgy értem,hogy mivel már a hajam alján egy sor raszta megvan megtartanám azokat és a többi hajamból afrofonás lenne:D
2017. okt. 17. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!