Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha reggel zuhanyzunk és...

Ha reggel zuhanyzunk és használunk dezodort, akkor a dezodor maradványait tényleg le kell mosni lefekvés előtt a hónaljról? Olvastam egy régi tinimagazinban, hogy így kell. Én nem szoktam.

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én pl este fűrdök és edzés után (ha edzek), de rögtön be is fújom magam. Hány éves vagy? Csak nem a Popcorn-ban olvastad..?
2017. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A 13 magazinban :)

[link]


Tudom, nem mérvadó.

2017. okt. 15. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat en ejszakara is be szoktam fujni magam, maskepp reggel mar van egy enyhe szaga a honaljamnak, hiaba furodtem.
2017. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha este fürdök, én is befújom magam este. Reggel ugye nem mosod meg külön a hónaljad?
2017. okt. 15. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont úgy teszek, mint a 3. válaszadó és nem reggel nem mosom le, rákenek reggel is egy réteget. De mit írnak, miért kellene lemosni?
2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy este nem fújóssal, hanem aluminium mentes stiftessel kenem magam reggel újra ezzel és megtámogatom egy ki aluminiumos fújóssal, mert a mentes sajnos nem nyújt elég védelmet a nap folyamán.
2017. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy legalább arra a pár órára pihenjen ott a bőr, tudjon lélegezni. Ebben lehet valami, de szerintem emiatt direkt nem sokan mossák meg a hónaljukat. (Ha amúgy is fürdenénk, az más)
2017. okt. 18. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben valóban lehet valami, de sokak ha estére nem kenik be magukat, reggelre már megizzadnak kicsit és reggel meg kell mosni a hónaljat, majd dezodorozni de ez macerás, erre nem mindenkinek van ideje. Szerintem próbáld ki a sókristály deot, attól biztos tud lélegezni a bőr ( de biztosan jobban, mint egy normál dezodortól) és természetes is és mivel nagyon sokáig tart egy így olcsó is. Én használtam, szagok ellen jó volt de sajnos érzékeny a bőröm és néha kimarta a só egy kicsit. De krémmánián nagyon jó vélemények vannak róla, egy próbát szerintem megèr. Lehet én is ezzel kenem majd magam estére, ha nagyon keveset kenek nem bántja a bőröm.
2017. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!