Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyire csúnya ha egy lánynak...

Menyire csúnya ha egy lánynak szőrös a hasa?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és az egész hasam tele van 1-2cm hosszú sötét piheszőrökkel.

Mennyire taszítja ez a fiúkat.



2017. okt. 14. 16:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
39%
Nekem szőke pici szőr van ott, de engem például ez is nagyon zavar, párom is mondta egyszer, hogy kicsit zavarja. Azonban neked sötét szőröd van, és ne haragudj, de az gusztustalan, azonnal távolítsd azt el, a fiúk igen nagy többsége csúnyán kigúnyolna ha meglátnák ezt rajtad, és ugyanígy a lányok is.
2017. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha levágod, kihúzod , borotválod meg fog erősödni és egész életedben csinálhatod, ne kezd el 15 évesen majd pár év múlva ha továbbra is zavar, addig változhatsz is még. Egy képet küldenél hogy még is hogy néz ki?
2017. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az, én gyantázom.
2017. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem barna "szőr" van a hasamon. eddig észre sem vették és nem tették szóvá, pedig látszik rendesen.. simán végigcsókolgatta a párom és még csak furán sem nézett. vele beszéltem erről utólag, de azt mondta hogy az se zavarná ha 2x ennyire bundás lenne... :D

Sokan úgy fogják fel hogy a szőr undorító és a nőnek tetőtől talpig szőrmentesnek kell lennie, de szerintem ez ostobaság. nem pártolom a "mindenhol hagyd meg dzsungelre" elvet, de egy ilyen apróságot nem tartok annyira nagy problémának, hogy foglalkozni kelljen vele. Hívhattok igénytelennek, de semmi pénzért sem szőrteleníteném mindenhol magam. bőven elég a lábamat, a hónaljam és az intim területeimet.. :D

2017. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen barátnőm lenne, imádnám a hasán simogatni a kis bundácskáját.
2017. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!