Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ricinusolajjal bekenem a...

Ha ricinusolajjal bekenem a hajam, és úszósapkát húzok rá, az jó?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, mert a ricinus olaj nagyon zsirosítja a hajat és nehezen lehet kimosni, de nem is használják nagyon hajpakolásként.Természetes hajpakolásként gondoltad?

Nagyon jó, az olivaolaj, amivel csak a végeket kened be, vagy a tojássárgája pakolás, amitől gyönyőrű fényes, puha lesz a hajad, és ezt a hatást lehete fokozni avokádóval. Én avokádóhoz keverek 3 tojássárgáját, egy kis olivaolajat teszek bele, pépesre kikeverem, felkenem a hajamra, fürdősapit veszek fel és törölközővel jól bebugyolálom a fejemet :) , így melegen tartja és a pakolás sokkal intenzívebben, gyorsabban és mélyebben tud felszívódni, na meg nem szárad a hajra rá. 1 éve használom, heti 1x , persze mikor nem lehet kapni avokádót, akkor csak simán tojásból készítem a pakolást.

A hajam hihetetlenül fényes, puha, lágy. selymes, szó szerint.

Na meg az avokádó tojásos pakolás sokkal sűrűbb, nem folyik annyira, míg a tojás simán nagyon híg, folyik és max. 2 óráig tudom csak a hajamon hagyni, mert rászárad, míg az avokádósat 5 óra hosszáig is. Egyátalán nem szárad a hajra és hihetetlenül felszívódik a hajszálba :)

2010. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!