Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Split Ender hajvégvágó géppel...

Split Ender hajvégvágó géppel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Rendszeres használattal nem veszti el a hajam a hosszát? Megérné megvenni?

#haj #Split #hajvegvagpo
2017. szept. 27. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Megvenni nem, mert magadnak nem tudod úgy tartani, hogy hatékonyan dolgozzon a gép.

Nekemeddig kétszer vágta vele fodrász a hajam, látványos a változás, de a hajam hossza megmaradt. A gép max 6 mm-t vág a hajból, így nem lesz rövidebb

2017. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer vágattam ilyennel, de ez állitolag többszáz ezer ft. Ha meg tudod venni, akkor csak gratulálni tudok.

Amugy nem éri meg az árát. Jobb, ha levágják normálisan olloval. Annyira nem távolitja el az eltört végeket, mivel csak pár mm-t szed le, és vannak a hajban centis törések is.

2017. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

A centis törést nyilván ollóval kell vágatni, ez arra van, amit az ollóval nem tudnak levágni. A fedőhajra, a rövidebb szálakra. Igazán a két módszer együtt a leghatásosabb.

A gép pedig 60 ezer, nem többszáz.

2017. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem éri meg megvenni , sőt , még ilyennel hajat vágatni sem. Én semmi változást sem vettem észre ..sajnos.
2018. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!