Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom ezt eltüntetni /...

Hogyan tudom ezt eltüntetni / megakadályozni?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és eleg sok és nagy területen van a testem én Ilyen "terhességi szakadások" 11eves koromban kezdtek kijönni, inkább a Combomon felső csípő részénél, csipomnel, hátul a derekamnal és a belső combomnal, mellemnel ( néhány csak idővel)

Szóval lefogytam vagy 10 kilót (mert ezek a jeleli a hizasnak persze) és tartom is a súlyom már egy 2 éve viszont attól függetlenül nem hízik nem növök ugyanúgy vannak sőt egyre több és több, fiatal vagyok és sokan mondjak hogy csinos , de egyszerűen 0 onbizalmam van emiatt.

Hogyan tudna ez abba maradni? És el lehetne tüntetni valamiveli ( gondolom nem) de hogy lehet ezt kezelni ? Előre is Koszonom a válaszokat!



2017. szept. 3. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Terhességi szakadás". 😂 Az stria, drágám. A legtöbb nőnek van, ezek a fránya gének, sajnos semmit nem lehet kezdeni vele, nekem is legalább 8 éve vannak, idővel hozzászoksz.


20/L

2017. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
40 vagyok ès egy sincs...
2017. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a géneknek köszönhető. Van akinek van,van akinek nincs. Látod elöttem a válaszoló 40 és neki nincs.
2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, "legtöbb nő", és "azok a fránya gének", dehát még böfögjétek ide páran, hogy nektek nincs... Ez tényleg hasznos a kérdező számára. :D
2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Le is lettem pontozva:) Akkor sincs:)
2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülünk, és most?
2017. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Orulunk hogy nincsen. Te egy szuper no vagy. Pelda erteku. Na de a kerdeshez egy picike kis koze sincsen. Vagy a gratulaciokat vartad? Megkaptad. Ugyhogy lehet is tovabb haladni.

Kerdezo. Sajnos eltunni sosem fognak teljesen. Elhalvanyodni viszont igen. Es vloban a legtobb nonek van. Nekem is. Sajnos meg kell tanulni egyutt elni vele. En ugyanig voltam. Nem volt onbizalmam. De hidd el nem egy kirivo dolog ez, igy nem is sokan foglalkoznak vele h van a masikon vagy nincs :)

2017. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a (hasznos) válaszokat!:)
2017. okt. 1. 12:46
 9/12 anonim válasza:
Felülések, hasprés stb ebből napi 100 mi D a 2 ből és el fog tűnni.
2017. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolso ezt mire alapozod? :d
2017. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!