Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bocsánat hogy ide írom, nem...

Bocsánat hogy ide írom, nem tudom hova lehetne, de a férfi intim szőrtelenítést mivel a legajánlatosabb elvégezni?

Figyelt kérdés
borotva? gyanta? szőrtelenítő krém?milyen márkát érdemes ezekből? Ti mit szerettek a legjobban használni?

2017. aug. 31. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden bőrtípus másként reagál ezekre a szőrtelenítési módokra és eszközökre. Én elektromos testszőrzet borotvát használok, de kipróbáltam a krémet és a gyantát is. Neked is tapasztalat alapján kell döntened, azzal nem sokra mégy, hogy mások mit szeretnek legjobban.
2017. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hagyományos borotvával próbálkoztam, de mindig nagyon felömlött. Érzékeny a bőröm. Inkább csak rövidre vágom. Ez testszőr nyíróval vagy akár hajnyíróval is megoldható. A gyanta az biztos nagyon fáj, de a leghatásosabb mind közül. A szőrtelenítő krém meg nem tudom mit tudna kezdeni vele, azért elég erős szőrről van szó.
2017. aug. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!