Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hintőport vagy száraz sampont...

Hintőport vagy száraz sampont ajánlanátok festett sotet, vekeonyszalu hajra?

Figyelt kérdés

Hat kezdődik az iskola es meg sosem használtam szarazsampont, hintőport sem, de mivel egyre tobbet kell az evben tanulnom, ezert nem biztos hogy lesz idom 2-3 naponta hajat mosni, nem tul hosszu a hajam de sokat tud szamitani az a fel ora.

Nem tudom melyik lenne a jobb, ami nem marad a hajban, nem szárítja ki és 1-2 nappal ki lehet tolni a hajmosast.

Ha szerintetek a szarazsampon, tudnátok ajánlani olyat ami be vállt nektek és esetleg hasonló a hajatok?

Köszönöm a valaszokat előre is. 😃



2017. aug. 28. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A hintóport nagyon nehéz kifésülni a hajból és a por alakú száraz sampont is.

Aeroszolos szárazat vegyél, 1-2 napig eltolhatod a hajmosást. Én Syosst veszek, a hajam hasonló, mint a tied.

2017. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!