Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer szeplő ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! A bőröm színe világos barna, Csak az arcom szeplős, a szeplőim közepes méretűek. Általában tavasszal látszanak a legjobban télen pedig a legkevésbé. Nagyon idegesítenek és nem tudom hogyan tudnák megszabadulni tőluk vagy legalább elhalványítani őket.
2010. máj. 25. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem régen az Ephelis zselé használt, de kivonták a forgalomból, neten talán lehet rendelni. Ezen kívül van a Vichy-nek egy terméke direkt erre, de sajnos 6 ezer Ft egy tubussal. A citromlé világosítja az arcbőrt, vagy vehetsz barnítókrémet (én speciel Balea barnító sprayt használok, 1000 Ft a DM-ben), mivel ha le tudod barnítani kicsit a szeplők melletti területeket, akkor nem fognak "virítani". Az én arcom pl. nem barnul, csak a szeplők jönnek elő. Esetleg azzal korrigálhatsz, ha egy picit sötétebb alapozóra váltasz, csak arra vigyázz, h ne üssön el a nyakad színétől.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Minden jót!

2010. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Megelőzni kellett volna magas faktorú arckrémmel.
2010. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mit kellet volna tegyek hanem hogy mit tegyek most!
2010. máj. 26. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Mostmár?Semmit!Bármit rákensz a bőrödet károsítja.Fölösleges hámlasztani és a szeplő elleni krémek sem érnek semmit!Van egy anyag amit patikában tudsz beszerezni,de nem tudom ki adják-e.Ezt nem sértésnek szántam,de nem most jött elő életedben.Ha érdekel email-ben leírom a nevét,elvileg a pigment felhalozódást oldja szét a bőrben,de bevallom még nem próbáltam soha.
2010. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második válaszoló: gondolom Te nem vagy szeplős, mert ha az volnál, tudnád, hogy ezekre hiába kensz naphosszat fényvédőket, így is úgyis kijönnek. Nekem pl. állandóak, csak télen halványodnak, de sosem tűnnek el. Illene a kérdésre válaszolni!
2010. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Kedves előttem válaszoló!Ott a válasz feletted!Igen,szeplős vagyok,de megelőzni kell!Bár engem nem zavar,mert genetikai adottság.Lehet tenni ellene,de az elég drasztikus.17 éve vagyok a pályán nekem aztán nem kell bemutatni,de a szeplő nem tragédia!Az legyen a legnagyobb problémám,hogy szeplős vagyok!!!
2010. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én az avon-tól az anew termékek közül ajánlanám az anew clinical luminosity pro-t!Nekem már az első használat után halványította a pigmentfoltokat.
2010. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan ari mindenki a kis szeplőivel,nem tudom miért kell vele bármit is csinálni?Nekem is kijönnek,télen elmúlnak,de sose zavart!:)))
2010. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kiskorom óta szeplős vagyok télen nyáron szóval nálam se igazán lehetett volna kivédeni.De amúgy nem vagyok nagyon fehér bőrű,sötétbarna a hajam és a szemem is.A szeplő szerintem különleges, én külön szeretem magamon,mert ilyen nincs mindenkinek=) Kedves kérdező ne akard őket eltűntetni,hanem érezd magd ettől szebbnek.
2010. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kiss Felcso válasza:
Én is szeplős vagyok, és nagyon NEM szeretem őket. Nekem a vállamon és a karomon is vannak, használok fehérítő gélt és kövirózsás krémet is de csak nem akarnak eltűnni.... Nyáron meg pláne kijönnek harminc fokokba napon, és rettentően zavarnak. Mondjuk télen sem múlnak el teljesen, de legalább halványabbak. Úgyhogy nekem már fogalmam sincs mit tegyek h eltűnjenek..legalább egy kicsit.. Nagy pech h vörös hajjal születtem, mert ha nem így lett volna valószínűleg nem lennék szeplős, igaz van aki barna meg szőke hajjal is az... de a vörösek általában sokkal inkább!
2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!