Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A notino megbízható oldal?

A notino megbízható oldal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg! Barátnőm rendelt onnan és full eredeti termékeket kapott :)
2017. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legmegbízhatóbb!

Az én rendelésemet 2 nap alatt ki is szállították, és nem csak egy kis papírborítékban küldték a parfümöket, mint a legtöbb oldalon, hanem még a karton dobozba is tettek egy kiló buborékfóliát, hogy véletlenül se sérüljenek meg a termékek.

Csak ajánlani tudom őket.

2017. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, egyenlőre gondolkozok, hogy milyen parfümöt rendeljek télre... a drogériás megszagolom sajnos nem játszik, mert bebotul az orrom és a 2. se olyannak érződik. De akkor megpróbálkozok innen pici mintákkal meg a kedvenc parfümömmel.

Köszi a válaszokat.

2017. aug. 21. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem tőlük egy csomó termékmintát, elég gyorsan kiküldték (értementem egy üzletbe, mert úgy vagy nem kellett szállítási költséget fizetnem, vagy olcsóbb volt, már nem emlékszem), nekem is buborékfóliával volt kibélelve a doboz, minden termékmintára rá van ragasztva, hogy mi van benne, viszont a legkisebbek nem szórófejesek (az eggyel nagyobbak már azok), és elég nehéz leszedni a kupakjukat, főleg, hogy a kis üveg elég törékenynek tűnik, de egyiket se roppantottam még szét a kezemben :D. Amiket ismertem, azoknak pont olyan az illatuk, mint a drogériában, úgyhogy talán a többi is eredeti.
2017. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor már biztos fogok rendelni. Nálunk vidéken nem igen lehet dior meg chanel és társai parfümöket szagolni. Illetve a drogériába se úgy érződik...
2017. aug. 22. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt Budapesten se nagyon szeretek szagolgatni, mert szinte mindig odaáll egy méterre a biztonsági őr, mintha ő is meg akarná szagolni. Mintha valami tolvaj lennék, mikor el se férne a doboz a táskámban, aztán ha nem veszek semmit akkor már biztos, hogy valami vaj van a fülem mögött. Ha annyira féltik, tegyék be egy vitrinbe a felbontatlan dobozokat.

Én amúgy a sokadik parfüm után is el tudom valamiről dönteni, hogy alapvetően büdös-e vagy kellemes, de ami elsőre jónak tűnik, azokról is ki tud derülni, hogy ha magamra fújom, akkor pár óra múlva már irritál. Meg a legdrágább parfümök között is vannak meglepően büdösek, amikről el nem tudom képzelni, hogy valaki képes legyen magára fújni meg még fizetni is érte nem keveset.

Amúgy a notinon ki van írva, hogy milyen a parfümök "szagvilága", ha kitapasztalod, hogy melyik szagokat nem szereted, meg melyikeket tartod kellemesnek, akkor egész jókat ki lehet fogni előzetes megszagolás nélkül.

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Évek óta onnan rendelek parfümöt. Még a notino előtti időkben "szoktam rá" (iparfümeria). Müller, Douglas megszaglász - aztán irány haza és rendelés, ha általam még nem ismert illatról van szó. De egyébként full eredeti mind, le szoktam csekkolni a kódokat. Abszolút igényes a csomagolás is, gyorsak és nagyon megbízhatóak. Sőt, drogériában nem beszerezhető kozmetikumokat is onnan rendelek, pl Matrix cuccok. Arckrém, ami a patikában jóval drágább, kifogástalan minőség.

Van B verzióm is, ha esetleg valami nincs notino-n, méghozzá a VIP-parfüm. Náluk személyesen is átvehető a termék, Pesten van boltjuk. Egy Armani tesztert kutattam, ami nem volt sehol, nem volt elérhető, vagy csak a rendes volt, de nekem teszter kellett és náluk rendeltem. Természetesen eredeti.

Visszatérve a notinora, bátran ajánlom, tényleg hosszú évek óta rengeteg dolgot rendeltem és rendelek onnan havi szinten és nem ért meglepetés soha.

2017. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!