Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összecsomósodott a hajam a...

Összecsomósodott a hajam a tarkómnál, hatalmas gubancba és nem tudom kifésülni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Holnap mennék vele fodrászhoz, de félek, hogy esetleg megjegyzést fog rá tenni, hogy milyen ápolatlan vagyok és akár ki is nevet

Mit lehet vele csinálni? Olvastam, hogy balzsammal egyszerűbb kifésülni, de nincs itthon balzsamunk... Belevágni félek, kifésülni mint mondtam, nem tudom, nagyon nehéz

Mentségemre szóljon, hogy bipoláris zavarom van, úgyhogy gúnyolódni nem illene, inkább segíteni

Előre is köszi a válaszokat+



2017. aug. 17. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá olajat, és a hajvégektől bontsd,fokozatosan haladva a hajtő felé. Semmiképp ne a hajtőtől kezd tépni,mert csak szorosabb lesz a csomó.(alaposan ki kell mosni,ha kibontottad a hajad) Aztán meg vegyél balzsamot, mert ha nem száraz a hajad, akkor kevésbé gubancolódik.
2017. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
talán vízben könnyebb lenne. nem vizesen, hanem vízben
2017. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, most megmostam és úgy próbáltam meg szétszedni, leginkább kézzel, de még így se nagyon jön szét :/ Azért köszönöm,a válaszokat, az olajat kipróbálom

A hajam pedig tényleg eléggé száraz és nagyon sok van belőle, pont ezért megyek el fodrászhoz, mert szinte kibírhatatlan, hogy mindig van vele valami probléma

2017. aug. 17. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Balzsammal kend be és laza fésűvel óvatosan bontsd ki!
2017. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágasd le jó rövidre és legközelebb ne hanyagold el.
2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!