Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás miatt kinövesztettem...

Gyantázás miatt kinövesztettem a szőrömet kb fél centisre és strandra hívtak. Mehetek így, vagy nagyon undi szerintetek?

Figyelt kérdés
Hétfőre vállalt a kozmetikus, ezért már nem akarom leborotválni

2017. aug. 12. 06:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én, -ha régi barátokkal mennék- akkor simán elmennék.

Általános sulis legjobb barátaimmal mindenről tudunk beszélni, szóval nekik meg is mondanám szerintem, hogy mi a szitu, és előttük nem lenne gáz.

Gimis osztálytársak (főleg a fiúk előtt) előtt viszont szégyelném, hogy szőrös vagyok, szóval akkor nem mennék el.

Ha szőke szőrös van, akkor nem olyan vészes egyébként.

Ha mégis mész, és van, akkor meg húzz egyberészest, mert a hasadon lévő szőrt takarná.

2017. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

:O

Fiúként csodálkozom, hogy a nők szétszednek egy másik nőt, meg leundorítóznak egy kis szőr miatt.

2017. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!