Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagy pattanásom,...

Van egy nagy pattanásom, mivel tűntess el?

Figyelt kérdés

Van egy nagy pattanás az orrom tetejen ahol eléggé látszik és nagyon nagyon nagyon csúnya.Kinyomtam de rossz ötlet volt ,mert most meg varas ugye 😐.

Valaki nem tudja ,hogyan lohasszam le vagy fedjem el?



2017. júl. 29. 09:25
 1/2 anonim válasza:
Ha kinyomtad akkor fertőtlenítsd le és hadjad hogy szellőzzön, menj levegőre és egy nap alatt lenyugszik a kicsike..😁
2017. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemtudom hogy mennyire aktualie a kerdes de ha elofordulna megint ajanlom a teafaoljat. A hatasahoz kepest szerintem eleg olcso (nekem special 10ml 800ft) .habar vizzel kene higitani nekem nem ert ugy semmit ezert egyszer elunk alapon oldatlanul rajtam az arcomra es aztaaa.. fel ora alatt csodakat tett ..persze en utana lemostam vizzel az arcom kicsit csipett is de elviselheto
2017. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!