Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok a MAC...

Mik a tapasztalataitok a MAC Split ends hajvégfrissítő hajvágógéppel?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van, és nagyon el van sajnos töredezve. Gondoltam hogy kipróbálom. Tényleg hatékony? Nektek bevált? Illetve még arra lennék kíváncsi, hogy csak a haj végéből vág, vagy onnantól vágja le a hajszálat ahol el van törve? Mert nekem egy csomó hajszálam nem a végén töredezett, hanem kb 5-6 centivel a vége felett... Ezeket le tudja vágni? Vagy csak a haj legvégének a vágására alkalmas? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. júl. 27. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A haj végéből 3 vagy 6 mm-t vág, attól függően, melyik távtartó van rajta. Én már kétszer vágattam vele hajat, nekem nagyon bejött, a második alkalom után már szinte nincs is törött hajvégem, pedig előtte nagyon sok volt, gubancolódott a hajam rendesen. Az a jó ebben a gépben, hogy azokat a hajszálakat is levágja, amiket a fodrász biztosan nem.
2017. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodom, de engem is érdekelne. Fodrászhoz kell ezért menni, és ha igen, melyikhez? Egy munkatársam haját láttam, az övé is szép lett (de vele nem vagyok beszélőviszonyban sajnos).
2017. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, fodrászhoz kell menni. Olyanhoz, akinek van ilyen gépe
2017. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!