Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volumennövelő dauer?

Volumennövelő dauer?

Figyelt kérdés
Vékony szálú zsírosodó lapos kevés hajam van. Bőven válla alá érő. Megéri megcsináltatni? Nem fog tőle kihullani a hajam? Vagy leszáradni ez a 10 szál is? Nem lesz nagyon csúnya, töredezett? Hosszú hajon is tartós?
2010. máj. 22. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak alapján amit leírtál a hajadról, sajna te a pont az a típus vagy, akinek "kidobja" a haja a dauert, ráadásul le is töri a hajadat. Nagynéném és sógornőm is ugyanígy jártak (különböző fodrászoknál voltak). Habár ez évekkel ezelőtt történt, azóta vannak újabb fajta dauerek, érdemes valami jó fodrászatba ellátogatni és ott kikérdezni a fodrászt.
2010. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vékonyszálú hajra nem ajánlott, mert széttöredezik. Inkább próbálkozz az otthoni göndörítéssel, szárítással
2010. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam, de ma csináltattam meg... nagyon jó és jól is áll... Ez nem rendes dauer, szóval nem töri a hajat, meg ilyenek, mint a rendes... Tartást, formát ad, ráadásul többnek tűnik a hajam :D Én csak ajánlani tudom :)
2010. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!