Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha el akarom adni a hosszú...

Ha el akarom adni a hosszú festett hajam, akkor is megveszik ha festett?

Figyelt kérdés
Le szeretném vágatni a jóval mell alá érő hajam nyakig,de világosbarnára van festve.így el lehet adni?Neten nem igazán tüntetik fel hogy festett haj is jó-e.

2017. júl. 6. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről nem tudok sokat mondani.

Ha adományozni szeretnéd, akkor viszont maximum a szőkítettet fogadják el.

Gondoltam leírom, ha meggondolnád magad. :)

2017. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen az adományozáson is gondolkodtam,de attól félek,hogy sok a kamu,mint amikor pénzt adományoz valaki de nem is oda kerül a pénz csak itt elfogadják ingyen a hajat és eladják,de pl.nem beteg gyerekeknek készül paróka belőle ahogyan azt ígérték.
2017. júl. 6. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak és kizárólag festetlen hajat fogadnak el
2017. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Festetlen, minimum 40 cm-es hajat fogadnak el. Én anno adományozni akartam de nem vették el, mert festett, pedig tök menő színe volt.
2017. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!