Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom megnöveszteni a...

Hogy tudom megnöveszteni a körmöm?

Figyelt kérdés
Szasztok nem tudom megnöveszteni körmöm sajnos ráom mit csináljak hogy meg tudjam növeszteni a körmöm ?Kérlek segitsetek nekem!
2008. okt. 16. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hátha rágod seh.NE RÁGD.Am sztem körömlakkozd,és azt csak nemlesz gusztusod lerágni,még az íze is fos:D
2008. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
én nagyon sokáig rágta.kb.1hónapja azt vettem észre,h elfelejtettem lerágni,és már látszott a fehér része is.kilakkoztam,és vártam,kibírtam,és egy hete elmentem körmösköz,manikűrözött,meg húzott rá egy vékony orcelánréteget.igy nem is törik le,tartósabb a lakk is,és tök szép.mindig szégyelltem a körmöm,de mostmár nagyon tetszik.próbáld ki Te is!
2008. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
bocsi,porcelánréteget!
2008. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
OFF: előző válaszoló! vagyis porcelán műkörmöd van? vagy az mit jelent, hogy "húzott rá egy vékony porcelánréteget"?
2008. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Műköröm az segít. Márcsak azért is mert nagyon drága és sajnálnád is rágcsálni, nomeg nem is tudod úgy elrágni a műkörmöt :P mellesleg szép is!
2008. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem műkörmöm van,mert nincs alatta tipp(műköröm),és nem is lett hosszabb.szóval az én körmöm,egy kis rásegítéssel.igy vastagabb lett.
2008. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, én is rágtam régen sajnos:S. De már vagy 2- éve nem. Nekem egy banőm segített, láttam h az övé szép(nem műkörme volt), és irigykedtem h milyen jól néz ki. Eldöntöttem h nekem is kell szép köröm, és sikerült eszoknom róla:D. És azóta mindig újabb és újabb mintákat festek rá, csak néha letörnek:S...Szal fejben kell eldönteni, h nem rágom, kibirom...Sok sikert!
2008. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokta
2008. okt. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!