Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik a platina/jégsz...

Nektek tetszik a platina/jégszőke haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Mostanában láttam hogy tök divatos lett ez a szín, ez a fehéres szőke kicsi ezüstös beütéssel, és nagyon szívesen megcsináltatnám ilyenre a hajam, de sok negatív véleményt is kapok hogy nem kéne 23 évesen öregasszonyosra festenem a hajam(bár szerintem ez azért nem ősz). Ti mit gondoltok, szép ez a szín?


[link]


[link]


[link]


(amugy zöld szemem van és középszőke hajam, fehér bőröm)


2017. jún. 5. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég "mű" érzetet kelt, de azért van, akin tetszik.

A többségnek viszont nem szép az eredmény, mert ha nem elég ápolt a haj vagy a sok vegyszer tönkretette, akkor egy fakó szöszkóc lesz belőle.

2017. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy neked tetsszen
2017. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon keveseknek áll jól, öregíti az arcot. És eléggé lejáratott árnyalat.
2017. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem tetszik:) De tanácsolnám, hogy kizárólag akkor csináltasd meg ha nagyon erős, egészséges és dús hajad van és ha van pénzed rendszeresen fodrászhoz menni. Nagyon igénybe fogja venni a hajat hogy ezt elérd és ha meg is van akkor a "fenntartása" szintén körülményes, folyamatosan ápolni kell és fodrászhoz járni mert a lenövés már 1 hónap után is feltűnő! Meg formáznod is kell mert ez csak úgy mutat igazán jól ha be van lőve. Ez nagyon megterhelő a hajnak, Te tudod elbírná-e.

A másik meg hogy illenie kell az arcodhoz, ez leginkább a karakteresebb, szép arcú lányoknak áll jól, illetve fontos hogy a bőröd is szép legyen, mert a bőrhibákat kiemeli.

Emellett az öltözködési stílusodhoz is passzolnia kell. Ha nagyon átlagosan öltözöl el fog ütni a haj, furcsa lesz, esetleg még nevetséges is.

Ezeket mérlegeld, ha minden adott hozzá akkor nyugodtan csináltasd meg, egyáltalán nem fog öregíteni!

2017. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. mondjuk már két éve divat, nem csak most :D
2017. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!