Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belsőleg milyen vitaminokat...

Belsőleg milyen vitaminokat étrendkiegészítőket kell szednem, hogy rendbe jöjjön az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Én 22 éves lány vagyok, egy hónapja, mióta elköltöztem otthonról külföldre azóta nagyon csúnya pattanások vannak rajtam, nagyon sok, nagyon nagy, és nagyon gyulladtak. Fáj és viszket is. Régebben is voltak de nem ennyi és nem ilyen csúnyák. Nagyon sokat eset az önbecsülésem emiatt. Mit szedjek vagy mivel kezeljem?
2008. okt. 15. 17:23
 1/1 anonim válasza:
100%
B és A vitaminokat. De szerintem sokkal jobban jársz, ha nem konkrét vitaminkészítményeket eszel, hanem olyan ételek, amik ezeket tartalmazzák. Pl. A vitamin van a répában :) Ha sok répát eszel, nyáron sokkal könnyebben tudsz szép barna színt szerezni. B vitamin meg a gabonafélékben, hüvelyesekben, dióban, mogyoróban, májban található.
2008. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!