Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műkörmösök! Mit ajánlotok?

Műkörmösök! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bajba vagyok. Nemsokára itt a ballagás, és szeretnék csináltatni műkörmöt. Nem az utolsó pillanatra akarom hagyni. Đe nem tudom eldönteni milyen válasszak :(


Mivel mindenki mást mondd hogy melyik jobb és tartósabb/szebb :(


Az lenne a kérdésem hogy pontosan mi - mit takar? pl:. Épített zselé/Tippes zselé stb. stb. Nem nagyon értek hozzá. Szal. Melyik tartósabb, melyik jobb.. Ilyenekre lennék kíváncsi. (Ja és lassan nő a körmöm) A Válaszaitokat előre is köszi :-) Ha valamit nem értek visszakérdezek :D


2010. máj. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az épített zselé a legszebb! Válassz egy profi körmöst és nem lesz baj.
2010. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha építettet akarsz nehogy levágd tövig a körmöd.MErt akkor csak tippes lesz az meg nem is tartós meg borzasztó mű hatása van.
2010. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De melyik tartósabb/Meg szebb?
2010. máj. 16. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennek a titka egy jó műkörmös mert akkor ugyan olyan tartós a tipes és az épített köröm!Hozzám pl 4-7 hetente járnak a vendégek vissza és még akkor sincs semmi baja a körmöknek. Én az épített körömre szavazok,szerintem sokkal szebb és kecsesebb mint a tipes. A csutkáig rágott körömre is fel lehet tenni a sablont!
2010. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat =)


Jöhetnek még ;)

2010. máj. 17. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!