Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen vörös hajam? Milyen...

Legyen vörös hajam? Milyen festéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék vörös hajat. Szeplős vagyok, úgyhogy szerintem illene hozzám. Csak azt nem tudom milyen festéket használjak. Mivel zsíros a hajam, egész sokat mosom, heti kétszer-háromszor, ezért félek, hogy a festék gyorsan lekopna, nem lenne tartós. Tudtok valamilyen festéket ajánlani?

A másik ok, ami miatt még húzódzkodom, az az, hogy mégis csak ezt a hajszínt kaptam, amit egyébként szeretek, de most így "eldobnám". Na jó, tudom az elég hülyeség így. :)

Valami ilyesmit szeretnék:

[link]


2010. máj. 15. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon szép ez az árnyalat, viszont az sem mindegy, hogy milyen az eredeti hajszíned.

szerintem érdemes lenned fodrászhoz menned, főleg ha drasztikus színváltást szeretnél.

ha pedig befestetted, akkor mindenképp festett hajra való sampont, balzsamot, és egyebeket használj. ezek segítenek megőrizni a színt, nem fog hamar lekopni:)

2010. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :) Az eredeti hajszínem barna. Nem tudom mennyire számít ez drasztikus hajszínváltásnak.
2010. máj. 15. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Feldobja az egész arcod,az enyém is ilyen volt,imádtam!Mindenhol a sötét vörös haj van,ez gyönyörű,szerintem fogj bele.Mivel szeplős vagy biztos nagyon jól fog állni!
2010. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem jól fog állni. :)
2010. máj. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!