Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyantával szőrtel...

Hogyan tudom gyantával szőrteleníteni a karomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném szőrteleníteni a karomat, mert sajnos eléggé csúnya így. Borotva, szőrtelenítő krém kilőve, csak gyantával szeretném. Viszont nem tudom, hogy csináljam. Tudnátok nekem segíteni ebben?

Milyen gyantát vegyek? Kell utána testápolót tenni a karomra?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

15/L


2017. ápr. 21. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem valami barátnőd segítsen, egyedül nem fog menni. Ha vettél gyantát, olvasd el a használati utasítást. Ha kész csíkokat veszel, kicsit a kezedben megmelegíted, felragasztod, még egy kicsit átdörzsölöd (melegen jól beleragadnak a szőrszálak) és egy hirtelen rántással lehúzza valaki (magadnak nem fog menni, mert nagyon fáj). Adnak hozzá nedves törlőt, azzal kell áttörölni a bőröd, ha végeztetek.
2017. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!