Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyet rendelt/próbált már...

Ilyet rendelt/próbált már valaki? Split Ender

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 13. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ha jól értelmezem ez a cucc 10 ezer forintért azt tudja hogy levágja a hajvégeidet? Ne haragudj de nem sok ész szorulhat abba aki ezt képes megrendelni. Egy fodrász ennek a töredékéért vág le fél centit a hajadból, de akár te magad is le tudod vágni 0 forintért ha van otthon egy normális hajvágó olló.
2017. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt lehet, hogy a fodrász 10ezer töredékéért vág le, de az csak egy alkalom.

Amúgy nem egészen azt tudja. Pont az a bajom, hogy a fodrász levág a hajam végéből 5 centit, mindig többet mint kérem, de a rövidebb hajszálaim ott maradnak töredezetten és elvékonyodva. Mert nem fogja egyesével levágni a végét, amit én sem fogok otthon megtenni hogy a több ezer hajszálaim végét egyesével levágom.

Elvileg ez a gép erre való. Az eredeti Split-Ender Pro készüléket fodrászszalonokban használják az egész világon, már Magyarországon is és igen nagy rá a kereset. Mivel azt csinálja, hogy meghajlítja a szálakat és amikor az egyiknek ott a vége, az kilóg az eredeti helyből és levágja. Szóval minden hajszáladnak levág a végéből fél centit, és nem úgy mint a fodrász, hogy a hosszából ötöt.

A kérdésem inkább arra irányul, hogy ezt a konkrét lészüléket próbálta-e már valaki, mert az eredeti nagyon drága. És nekem furcsán olcsó ez az ár; hátha van itt valaki aki próbálta már, és elégedett többé kevésbé ezzel is.

2017. ápr. 16. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megrendelted ezt vagy egy hasonló készüléket? Én eddigi olvasmányaim alapján csak az eredeti MAC gépet venném meg mert félnék,hogy az utánzatoknak nem jó a pengéje és akkor az összes hajszálam sérül. Pedig eBay-en már egész baráti áron kaphatóak. De a MAC Split Ender is ha jól tudom tavaly még 60 volt. Idén már"csak" 35!
2018. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!