Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer vagy nem? Mit tegyek a...

Dauer vagy nem? Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nagyon erős szálú és rengeteg hajam van. De, akárhogy vágatom,mindig nagyon nehéz beszárítanom egyedül,mert szénakazal a vége és az egész fejem egy söprűre emlékeztet.

Viszont amikor besütöm vagy csavarom,annyira szép loknis lesz és sokkal jobban kezelhető és egyáltalán nem lesz nagyobb a fejem,mint a hogy logika azt diktálná(sok haj becsavarva=nagy fej). Viszont a sütéssel rengeteg időm elmegy,ez miatt gondoltam a tartós hullámra-dauerra. Van esetleg vmi jó ötletet? Mit csináljak a hajammal?


2010. máj. 13. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
háát, sztem a dauertól inkább szárazabb lesz a hajad, de ha tényleg ennyi gondod van csinálnd meg, viszont utána lehet, hogy jól tönkre megy, bár ez egyénfüggő.
2010. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a dauert a fenébe! Az egyik osztálytársam is daueroltatta a haját és most szörnyen néz ki! Hülyén hullámos a haja, száraz és agyontöredezett!
2010. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a dauer szárítja a hajat,de szerencsére az én hajam,annyira erős,hogy törni nem fog tőle,mondjuk száraz lesz az biztos,de így ha nem csavarom vagy sütöm be,akkor szénakazal a fejem,mert szárítani körkefével ennyi mennyiségű hajat én nem tudok.
2010. máj. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!