Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Választhatom ezt a szolárium...

Választhatom ezt a szolárium krémet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bőrgyógyász javasolta, hogy járjak el szoliba, persze nem 10-20 percekre, csak egy kevésre heti 1*.

Ha már járnom "kell", össze akarom kötni a kellemeset a hasznossal, s szeretnék szép barna színt elérni. Pár éve jártam szoliba rendszeresen (2*50perces bérletet használtam el), volt önbarnítót is tartalmazó krémem, féltem is tőle, hogy hirtelen leszek "sárgásbarna". Most már tudom, hogy nevetséges mennyiségű volt benne és mondanom sem kell, max. 1 árnyalattal lettem barnább,így felhagytama szolizással, pénzkidobásnak számított. Egy ideje böngészek krémeket és feltűnt, hogy vannak 20xxszeres meg 50xxszeres, de van 100xx szeres bronzosítót tartalmazó készítmények. (Most már nevetek magamon, hogy amiatt a kis semmi miatt aggódtam annyit anno..) Ezeknek a leírásában az szerepel, hogy haladó szoláriumozóknak.

A kérdésem az volna, hogy ha én mondjuk az 50szeres bronzosítósat(+Melanin) kezdem el használni a fakó bőrömre, akkor az szép barna színt fog eredményezni, vagy az a "tipikus" (mű) színű leszek? Szeretnék iyen terméket kipróbálni, mert a "sima" krémek semmit sem értek idáig.

Azért kérdezlek titeket, mert kezdem úgy érezni magam, mint anno, hogy a semmi miatt aggódom.

Köszönöm, ha segítesz.


2017. ápr. 7. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, nekem 200x-es volt, mikor még kezdő szolis voltam, és nem lettem sárga tőle, hanem szép barna színt eredményezett :)
2017. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Esetleg emlékszel rá, hogy milyen márkájú volt? Én a ProTan termékei közt nézelődök, elég meggyőző a termékek leírása (és persze az áruk sem utolsó szempont..), viszont nem sok véleményezést találtam a márka termékeiről.
2017. ápr. 7. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt használtam, hanem a KiwiSun sajátmárkás krémjét. :)
2017. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!