Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok Milyen hajam legyen?...

Lányok Milyen hajam legyen? 18/f Milyen haj tetszik egy fiún?

Figyelt kérdés
Szóval a fejem tetején mindenhol ugyan olyan hosszú a hajam (kb18cm) Simán össze tudom fogni/gumizni.. Oldalt meg rövid mint mindenkinek lépcsősen van felnyírva. Szóval fönt már 10 hete nem volt levágva úgy hogy most nagyon sok mindent lehetne vele kezdeni(gondoltam hogy berasztásittom vagy csak simán lenyírom) már egy kicsit unom mindenkinek ilyen van kicsit más szeretnék lenni.. Kérlek lányok segítsetek mi tetszene neketek? Külsőre 187cm 85kg barna szem sötét barna haj.. Előre is köszönöm ha elolvastad:)

2017. ápr. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd hosszúra.
2017. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drága vagy köszönöm szépen 😘!
2017. ápr. 3. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Lenyen felnyírt manbun (konty), vagy sima rövid nyárias
2017. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gondolom, ilyen pompadur stílusú a hajad most.

nekem ezen a linken, az első srác haja tetszik:

[link]

de ugye ezt nem tudjuk, h milyen az arcformád, h jól állna-e

én szeretem, ha egy pasinak van haja, és nem ilyen 2 mm-es, de az a nagyon hosszú, oldalt felnyírt már nekem kicsit sok.

2017. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
legyél kopasz és menj el gyúrni. Ne ilyen bu/zinak készülj
2017. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
100kg ot nyomok fekve es tavaly ket hónapig borotváltam heti kétszer a fejem ugy hogy engem ne hívjál melegnek okos gyerek mert haj van a fejem...
2017. ápr. 4. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
SZERINTEM ezek a hajak azok, amik egyszeruek, de megis vonzova tudnak tenni egy pasit: [link] , [link] , de ezekkel ellentetben a kopasz is nagyon vonzo tud lenni, de az akkor igazan, ha szakallal kombinalod. Ez csak az en szemelyes velemenyem, remelem tudtam segiteni :) egy jo tanacs, ne legyel olyan mint minden masodik fiu manapsag, a normalis lanyok nem arra buknak :) (bar emiatt mar egyszer megkaptam a magamét, de akkor is ez a velemenyem) szoval legy egyedi!!!! :)
2017. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
+ az elozo vagyok, a raszta is ahogy irtad, iszonyat vonzo tud lenni, HA megfeleloen van apolva.
2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja tenyleg jo a raszta két osztály társamnak is van de kicsit igénytelennek tűnik nekem..
2017. ápr. 4. 22:12
 10/10 anonim válasza:

Ha látod még, a kérdést...

Végül milyen lett a hajad?

Most nekem is hasonló stílusú és érdekelne, hogy végül hogyan hordtad.

2022. aug. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!