Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sotet barna (marmar...

Nagyon sotet barna (marmar fekete ) hajra ha rakenem a Syoss Lighteners szokitot mit fog eredmenyezni? Ez is nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Eleg surgos lenne. Szeretnek egy icipicit vilagositani, tul sotet a hajam. Mit tanacsoltok? Vekonyszalu es gyenge a hajam, az oxit meg sem probalom.
2017. ápr. 3. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg foltos narancssárga-vöröses lesz az eredmény. Ha festett is a hajad, akkor meg valószínűleg meg semmi se történik.

Én inkább nem próbálkoznék vagy max egy kevésbé látható helyen 1 tincsen.

2017. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
44%
Semmi képp se próbáld azt úgy meg. Vegyél egy pár árnyalattal világosabb barna színt és használd azt. Hamarabb eléred a célod és nem ba*zod szét a hajad se.
2017. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt.

Kozepbarna az eredeti szinem, most csokibarna lennek, de tul sotet.

Decemberben festettem utoljara hajat, azota 3-4x hasznaltam aszkorbinsavat, es a fodraszom melirozott bele egy kicsit hogy sobjon az osszkepen, ne hasson tul sotetnek.

Szerintetek mivel lenne erdemes neki dogni? Szokesbarnat szeretnek

2017. ápr. 3. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A dobozos szőkítőkben is ugyanúgy oxi van meg szőkítőpor, másképp nem működne. Nyilván roncsolja, de egy használattól nem fog leégni a hajad. Én festett feketéből lettem szőke és az első 2 szőkítésnél ezt a syosst használtam. Azt viszont tudni kell hogy ez önmagában nem elég, szőkítés után mindenképp kell rá valami színt tenni hogy ne legyen vörös. Első alkalommal ilyen lett belőle: [link] és utána tettem rá egy barna szinezőt.
2017. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sok tort le belole?

Ha a mostani hajamra rakenek egy szokesbarna szinezot kesz belole lathato eredmeny?

2017. ápr. 3. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tört le belőle semennyi, csak szárazabb lett a hajam utána. Szőke színezővel nem, az eleve világos hajra van. Egy szőke festék világosítana rajta valamennyit, de az sem kifejezetten sötét hajra van úgyhogy valószínű elég csúnya lenne az eredmény. Inkább szőkítsd le előtte és tegyél rá egy barna színezőt, úgy legalább egyenletes színe lesz.
2017. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Elsosorban megfogadom a fodraszom tanacsat, es a gusztustalan hidrogen szoke melircsikjaim miatt radobok egy szoke-szokesbarna festeket.

Palette intensive color creme N7-es vilagosszoke festeket vettem. Ez is sokat roncsolhat? Van ebben hidrogen/oxi? Letorhet ettol is, vagy ugyan olyan mintha sotet szint tennek ra?

Bocsesz az idetlen kerdeseimert. :D

2017. ápr. 3. 17:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok azzal hogy nem fogja befogni, csak a melirokat. Arra vagyok kivancsi hogy a szoke festek is olyan mintha szokitenek rendesen
2017. ápr. 3. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy van abban is szőkítő meg oxi, csak gyengébb mint pl a syossban. Úgyhogy annyit nem fog világosítani mint az, de talán 1-2 árnyalattal a sötét részek is világosodni fognak. Roncsol ez is, mint minden világos festék de letörni biztos hogy nem fog tőle.
2017. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor ricinussal, es argannal felkeszulni okos dolog. :)

Koszonom szepen!

2017. ápr. 3. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!