Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért utálkoznak az emberek a...

Miért utálkoznak az emberek a raszta (dreadlock) hajtól?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan véleményt olvastam, hogy fúj de utálatos, meg ápolatlannak néz ki ez a hajviselet, és ahoy észrevettem, a környezetemben is az emberek nagy része visszataszítónak tartja(pedig csak arról van szó hogy összehorgolod a hajad) Az igaz, hogy nagyon csúnya tud lenni ha elhanyagolják, de sokan törődnek vele és akkor teljesen rendezetten néz ki. Ezért is érdekel nagyon, hogy akkor mégis miért van ez az általános ellenszenv amit személy szerint nagyon igazségtalannak tartok.

(itt egy kép az elhanyagolt hajról: [link]

És ez az ami rendezett és szép: [link] )



2017. ápr. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Mert a drogosokhoz társitják,az peďig visszataszìtó.

És sokan elhanyagolják,sajna.

2017. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem bejön a raszta haj, ha illik valakinek az arcához meg a személyiségéhez. Az emberek előítéletesek sajnos, és sztereotípiákat gyártanak, próbáld meg ignorálni őket. Persze, könnyű mondani, de mást nem igazán tehetsz.
2017. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Eredeti, temrészetes raszta abszolút nem ápolatlan, hanem szép és egy tök átlagos viselete az afro hajtípussal rendelkezőknek.

Európai, vagy hasonló, egyenes, vékony szálú hajból nem lehet természetesen "rasztát" csinálni, csak kínlódással, nem mosással, és az úgy is néz ki, mintha macskakakira ragasztottak volta hajszálakat. Undi. Láttam már olyan "rasztát", aminek a belsejében rendes penész nőtt, nem hiába büdös és ápolatlan az olyan haj.


Ez a rendes, ápolt, igazi dreadlock, nem az, amit a fehéreken látsz: [link]

2017. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az emberek mindent utálnak ami más.

egyébként meg a második kép nekem nem tetszik, pont azért mert a rasztának kb az a lényege, hogy természetességet sugalljon. mutatok egy pédát, hogy szerintem milyen egy szép raszta haj: [link]

2017. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!