Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meglehet valahogy "javítani"...

Meglehet valahogy "javítani" a hajam?

Figyelt kérdés
Hosszú hajú srác vagyok, lassan 2 és fél éve növesztem, annyit kell tudni a hajamról hogy ha egy irányba beáll akkor úgymarad, (tehát ha összefogom akkor is megtartja az alakját nagyjából ahogy volt ha kiengedem) másrészt elég sprőd, valamint göndörödik. Ha összefogom szorosan hátra, akkor jól áll, de egyébként sehogy máshogy nem tudom viselni, göndörödés miatt lófarokba sem. Ha reggel felkelek vizezni kell meg egy kis balzsam hogy ne legyen szénaboglya, de ha nem fognám össze akkor meg göndörödne. Szeretem a hosszú hajat, jobban is áll nekem szerintem, csak jó lenne ha nem csak összefogva tudnám hordani, lehet én ápolom rosszul.. Már azon is elgondolkodtam hogy levágatom. Ha valaki tudna megoldást, azt megköszönném ha leírná, ha kell képet is küldök.
2017. márc. 31. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jol néz ki egy fiu am ha göndör haja van...😊 de hogy érted meddig ér kb hat közepig vagy vall alaig ?

Szerintem az a legjobb amikor oldalt rövidebb felül meg hosszabb kicsit a haj a környezetemben lévőknek meg nekem is az jon be a legjobban főleg ha göndör 😄

2017. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azzal nem is lenne gond hogy göndör, csak épp a teteje egyenes, a közepe hullámos az alján meg karikába is göndörödik. Ha nem vizezem akkor meg simán hajléktalan formát vesz fel.
2017. márc. 31. 21:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Váll alá érő.
2017. márc. 31. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Vitaline argánolajos balzsamot, heti 1x hagyd rajta egy órát, csak utána öblítsd le. És 3 havonta vágass a végéből.
2017. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy vasald :D

Hetente egyszer hajpakolás, hajvég ápoló.

Rengeteg cikket találsz ha rákeresel, hosszú hajat úgyan úgy kell ápolni mint a lányok,ha azt akarod hogy szép legyen :D

2017. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!