Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lenne a problémám, hogy...

Szyjjasztok!:) kérdése:

Az lenne a problémám, hogy nagyon elkezdett hullani a hajam. Télen sokszor reggelente mostam hsjat mert úgy állt, hogy nem tudtam beállítani. És utána hajszárítóvsl is állítottam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy stresszelek is. És nem tudom, de lehet van rossz fogam mert ha édeset eszek akkor csípi a fogam. De nemrég az orvos azt mondta hogy éppek a fogaim. Már nem is zselezem, de vékony és folyamatosan hullik. Izzad a fejem ezért minden este mosok hajat?

2017. márc. 28. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jo és?
2017. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A heti 2 hajmosás lenne ideális, annál gakrabban nem kéne, mert nem tesz jót a hajadnak. A fogaiddal meg menj orvoshoz, lehet, hogy a fogzománcoddal van baj :/
2017. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan állítsam meg a hajhullást? A fogat pedig azért mondtam mert általában ezek miatt hullik az ember haja. Szóval ha a fogzománc kopott attól is hullik a haj?
2017. márc. 28. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az már megfordult a fejedben, hogy elmenj egy orvoshoz?
2017. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen, csak még nem jutottam el odáig. Egyébként 17f
2017. márc. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!