Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a bőrkemény...

Mit lehet csinálni a bőrkeményedéses ajkakkal?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ez egy ördögi kör, kis bőrkeményedések vannak a számon amiket letépkedek, sebes lesz és keményre nől vissza ami egy napig csak kicsit zavaró hogy kicsit érzéketlenebbek az ajkaim de a második napon elkezd feljönni a széle ami szúrja és az őrületbe kerget ezért letépkedem és így tovább. Próbáltam ajakápolókat, AVON,Labello, neutrogéna, kókuszolaj meg pár márkátlan de semmi eredménye egyiknek sem.

Van valami trükk, módszer, kence ami helyrehozza?


2017. márc. 10. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

NE tépkedd, azzal csak ártasz! Ajakradírt viszont használnod kellene, ha nem akarsz rá költeni, akkor kókusz- vagy olívaolajba keverj kristálycukrot és azt használd. Óvatosan, szolidan dörzsöld át vele az ajkadat, majd jöhet a jó minőségű ajakápoló. Nem Avon meg Labello, azok semmit sem segítenek.


A radírt amíg csúnya, két naponta használd, sűrűbben ne, mert felkaristolhatja a bőrödet. Kitartás! :)

2017. márc. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Szőlőzsír erre van kitalálva. Vannak éjszaka használható krémek is, körömvirág krém pl. nagyszerűen hámosít. Ez egyébként ajak cserepesedés, nem bőrkeményedés.
2017. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, körömvirág krém azt hiszem van itthon, meg kipróbálom a radírozást is.

Nap közben milyen ajakápolót érdemes használni? Nem vagyok otthon a drágább márkákban, tudom hogy van az a gömb alakú EOS és kb itt áltt meg a tudásom :D

2017. márc. 10. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A Carmex elég jó, de a tubusos Neutrogena is bevált nekem.
2017. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körömvírág híján bephantennel kentem éjjel, előtte nap radyroztam kókuszolajos cukorral aztán mivel más nincs és eddig ez volt a legjobb az AVON kencével kentem (imádnám csak olyan hülye tégelye van hogy körömmel lehet kiszedni csak), majd jövő héten veszek tubusos neutrogénát, erről olvastam a legtöbb jót. Este ugye bephanten aztán másnap konkrétan elkezdett lehámlani a száraz rész, ma volt a 2. radírozás, már egész jó alakul, nem jön rám a tépkedési kényszer ha összedörzsölöm az ajkaim :D
2017. márc. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!