Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn voltam szolizni (mostan...

Hétfőn voltam szolizni (mostanaban elöszor) kicsit megégtem, hany nap mulva mehetek megint szoliba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire nem bírja a bőröd, talán soha ?!
2017. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De birja, csak egy erosebb gepbe volt mar csak hely.

Es gondoltam (en hulye) ugyan annyira beallok mint a gyengebb gepbe szoktam, es ezert tortent a megégés.

2017. márc. 9. 13:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg ahogy irtam, elsore mentem be, 15 percre.

Nem gondoltamvolna h igy elszoltam tole :(

2017. márc. 9. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, kimaradt egy hosszabb idő szoli nélkül, és teljesen kikopott a színem.

Majd bementem egyből egy épp csőcsere utáni gépbe, 10 percre. Kicsit oda pirultam, de olyan szinten, hogy fájt ha a bőrömhöz értem. Egy hetet vártam vele. Utána pedig heti 2x 7 perceket mentem, azzal már nem égtem le. Aztán hetente növeltem 2 percekkel az adagot.


Mindenképp várd meg míg már nem lesz piros a bőröd. Utána mehetsz nyugodtan, hetente 1-2 alkalommal. Javaslom, mindig mielőtt bemész, kérdezd meg a recepciós csajt, hogy ő mennyit javasol, hisz ő látja milyen a bőrtípusod.

2017. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi lett veled? Ugye nem hamlott le?

En is ebben a helyzetben vagyok. 6x coltam mar, 8 perc alloban siman birtam.

Erre berakott a recepcios a turbo szoliba uau 8 percre.

Megegett a hasam...

2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!