Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászkellékes üzletbe csak...

Fodrászkellékes üzletbe csak szakmabeliek vásárolhatnak?

Figyelt kérdés

Nagynehezen találtam egy fodrászkellékest,mert szemöldökfestéket szerettem volna venni.

Rákérdezett az eladó(aki eg férfi volt, ült a székbem, szóval szerintem egyben ő volt a tulaj),hogy szakmabeli vagyok e.

Mondtam neki,hogy nem. És elküldött ,nem tudnak akkor segîtrni,mert csak nagykiszerelésbem lehet venni(?)vagy valami ilyesmit válaszolt.

Régen voltam anyukámmal egyszer egy fodrászkellékesben,é ott könnyedén ment a vásárlás.


Manapság már nem lehet civilként venni fodrászlellájesböl hajfestáket,vagy szemöldökfestéket?

Tanácstalan vagyok, drogériákban még sose láttam szemöldökfestéket.

Honnan lehet beszerezni?



2017. márc. 7. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Hazudni meg nem akartam, mert ciki lett volna,ha kiderül,hogy nem is értek hozzá
2017. márc. 7. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ahol vásárlok,ott lehet vásárolni nyugodtan,senkit nem érdekel,hogy mi a szakmád.

Még segítenek is,ha nem tudod milyen festéket vegyél pl.

Próbálj meg más boltot szerintem.Vagy esetleg az online rendelést.

Sok fodrászkellékesnek van webshopja.

2017. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagykerekben nem lehet 1-1 darabokat vásárolni, ha nem az volt akkor pedig ki kellett volna szolgálnia.


Egyébként én már nem egyszer láttam DM-ben, Rossmannban, One Euro-ban szemöldökfestéket. Ilyen helyeken keresgélj.

2017. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondta mert valszeg csak akkora kiszerelést tartanak amit te nem tudnál elhasználni, gondolj bele mennyi kell 2 szemöldökre, egy kozmetikus naponta megdest 12-t míg te mondjuk 2-3 hetente 1-et és ugyebár sok festék ha megbontod nem áll el örökké.

DM-ben láttam szemöldökfestéket de itt Győrben pl 800Ft körül befesti neked bármelyik kozmetikus.

Én sokszor járok fodrászkellékeshez, jóban vagyok az eladókkal, simán kiszolgálnak bármi kell.

2017. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem!:) köszönöm a válaszokat
2017. márc. 7. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Százasba is lehet kapni hennásat, kb 400 ft, de egy életre elég. Oxi is van hozzá, és jól fed.
2017. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!