Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megégettem a nyakam. Eltűnik...

Megégettem a nyakam. Eltűnik majd?

Figyelt kérdés
Nem először jártam így. Mindegyik sérülést hajsütővassal szereztem.Egyszer már a kezemet is megégegettem tavaly áprilisban és most februárban vettem csak észre,hogy már alig látszik. Egyszer az arcomat is megégettem amit min.1 óránként kenegettem kalcium krémmel mert az zavart és feltünő volt. 1 hónap alatt elértem vele olyan hatást amit a kezemnél csak 1 év után, de most a nyakamat sikerült megégetnem és mindenki azt hiszi, hgy kiszívták, de nem. Nem nagyon kentem be semmivel. Amikor ez történt hideg vízet raktam rá, de bálba mentem szóval nem foglalkoztam vele másnap viszont egy hatalmas folt lett a helyén. Ez 1 hónapja történt és az a kérdésem ha most kezdem el kenni Aloe veraval és kalcium krémmel akkor van esélyem teljesen eltüntetni? Ha igen akkor mennyi ideig tart a nyakon való gyógyulas folyamata? Jelenleg nincs rajta már hólyag és zsugorodott és halványult is, de már hetek óta ilyen az állapota.

2017. febr. 28. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem fog eltűnni a nyakad attól, hogy megégetted!

...Ja, elnézést, rosszul értelmeztem a kérdést.


De trollkodást félretéve, én ugyan pasi vagyok, és utoljára akkor tartottam hajsütővasat a kezemben, amikor a nagymamám hajsütővasával kardoztam gyerekként, de olvasva a problémádat beugrott egy ötlet, ami lehet, hogy teljesen használhatatlan, de lehet, hogy nem.

Szóval, miért nem csavarsz a nyakadra-válladra egy nedves törölközőt/kendőt hajformázáskor? úgy nem tudnád többet véletlenül megégetni magad

2017. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!